Iskra – Swoboda
| Laufzeit: | ca. 58 Sek. |
| Kaliber: | 25 + 30mm |
| Schusszahl: | 82 |
| NEM: | 984 g |
| Steighöhe: | 30-40m |
| Schussrichtung: | Gerade & Gefächert / I-Shape & Z-Shape & W-Shape |
| Effekt: | 1.) Red tail to Purple with Green Strobe, 2.) Green tail to Red with White Strobe, 3.) Z-Shape: Brocade tail to Brocade crown with Red Strobe, 4.) Z-Shape: Brocade tail to Brocade crown with Green Strobe, 5.) Z-Shape: Brocade tail to Brocade crown with White Strobe, 6.) Green tail to Purple Green with Gold Strobe, 7.) Gold tail to Red Strobe with Chrysanthemum |
| Inhalt: | 1 Stück |
| Kategorie: | F2 |
Detailierte Informationen zur jeweiligen Feuerwerkskategorie findest du im Menü unter Feuerwerkskategorien.

